Kurumsal

Hakkımızda

Kardeşler Otomotiv  sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile Peugeot Citroen DS özel servisi olarak hizmet vermektedir. En son teknolojinin kullanıldığı servisimizde; Peugeot Citroen Ds bakım ve onarımı hizmetleri, otomatik şanzuman tamir revizyonu, oto elektrik elektronik işlemleri yapılmaktadır.

Misyonumuz

Kardeşler Otomotiv Peugeot Citroen DS özel servisi olarak günümüz rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, teknolojik gelişmelerin ışığında çözüm üretmek ve alanımızda en iyi olmak ilkesiyle yola çıkmıştır. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak ve güler yüzlü personelimizle hizmet sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Kardeşler Otomotiv Peugeot Citroen DS özel servisi olarak gelişen teknoloji karşısında servis ağımızı ve bilgilerimizi güncellemekteyiz. Personellerimizin yeni teknoloji karşısında eğitimleri sürekli olarak yenilenmekte ve Peugeot & Citroen & DS marka araçlarınızın emin ellerde güvenilir, işini bilen ustalarımız tarafından tüm bakımlarının yapılması, müşteri memnuniyetine önem vererek ilerleyen müşteri odaklı bir servis olmak.